Charity Jam IX

V sobotu 7. 7. 2018 se již podeváté v areálu bývalého brumovského koupaliště uskutečnil benefiční závod Charity Jam, který je každoročně pořádán na podporu několika handicapovaných dětí či dospělých. Letošní ročník byl rekordní, a to hned v několika ohledech.
Již v dopoledních hodinách začaly do areálu proudit davy zvědavých diváků, což dávalo tušit, že návštěvnost bude opět velmi vysoká. Nakonec se na místě, dle našich odhadů, sešlo přes 3000 lidí.


Více jak 50 jezdců (nejen z ČR, ale i ze zahraničí) předvádělo v průběhu celého dne úžasné výkony, nad kterými se tajil dech. Už během kvalifikace toho bylo k vidění opravdu hodně.
Po šestnácté hodině pak na scénu nastoupil brumovský kulturista Petr Macek, který zde za úžasné podpory diváků vytvořil nový český rekord, když udělal 340 dřepů s činkou o hmotnosti rovnající se jeho tělesné váze.
Vzápětí pak již všichni napjatě vyčkávali na vyhlášení sbírky. Když se objevila částka 335 230 Kč, mnozí tomu nemohli uvěřit, a došlo dokonce na slzy dojetí. Celý výtěžek byl přímo na místě rozdělen mezi pět rodin. Letošní ročník podpořil Elišku Grygarovou z Uherského Hradiště, Ládíka Matúšů z Valašských Klobouk, trojčata Koláčkova z Újezdu u Brna, Alžbětku Chromíkovou ze Štítné nad Vláří a Mirka Dobrovského z Bohuslavic nad Vláří.


Den uzavřely finálové jízdy, během nichž ze sebe závodníci dostali maximum a opět je provázela elektrizující atmosféra.
Organizační tým Charity Jamu touto cestou ze srdce děkuje všem přispěvatelům, partnerům a návštěvníkům závodu. Bez vás by to zkrátka nešlo... Děkujeme, že společně s námi pomáháte dobré věci a budeme se znovu těšit příští rok.Fotogalerie

Videogalerie

Další

@bmxcharityjam

Kontakt do skateparku

Rybníky
Brumov-Bylnice 763 31
Česká republika

Email: erik.figar@gmail.com
Telefon: +420 739 453 369

Spojte se s námi