FAQ - Nejčastější dotazy

Proč se mám registrovat online?

V první řadě tím získáš levnější startovné 130kč --> 80kč (startovné zahrnuje malé občerstvení a pitný režim na celý den). A za druhé nám tím pomůžeš získat přehled o tom, kolik jezdců má v plánu dorazit, abychom mohli vytvořit správně načasovaný harmonogram, a nedělat v něm přes den další zbytečné zmatky.

Jak získám Insta kartu?

Insta karty najdeš pod položkou "Ke stažení" v hlavním menu. K dispozici jsou tři druhy. Veřejná karta, která je určena pro každého, kdo chce na svém profilu sociální sítě podpořit Charity Jam IX. Karta "Jedu Charity Jam IX", která je určena pro zaregistrované jezdce. A karta "Vlastní", která je taktéž jen pro zaregistrované jezdce a můžeš si ji vytvořit z libovolné vlastní fotky.

Co když mi není 18?

V případě, že ti není ještě 18 let a chceš se zúčastnit závodu, musíš sebou přinést vyplněnou přihlášku, kterou stáhneš zde. Přihláška musí být podepsána jedním z Tvých zákonných zástupců. Pokud se ale rozhodneš vyplnit přihlášku na místě, nezapomeň sebou vzít někoho, kdo ti to může podepsat. Nejlépe celou rodinu!.

Od kdy můžu trénovat?

Náš bikepark je otevřený celoročně a přijít se zhoupnout můžeš prakticky kdykoliv. Co se týče závodu, oficiální trénink bude zveřejněn v Harmonogramu, ale můžeš počítat více méně s celým sobotním dopolednem. Trénovat můžeš přijet už v pátek, který je vyhrazen pro trénink na Charity Jam. Celý park bude nachystaný, tak si ho můžeš najet.

Nevyznám se v kategoriích a nevím, kam se mám přihlásit

Kategorie jsou celkem 3. V zásadě jde o jednoduché rozdělení podle úrovně ježdění na dvě hlavní kategorie. PRO a HOBBY. jestli se cítíš nebo necítíš jet PRO skupinu je čistě na tobě, pro inspiraci doporučujeme mrknout do seznamu přihlášených jezdců, kde je uvedeno kdo je v jaké kategorii. Seznam jezdců najdeš v hlavním menu pod záložkou Registrace. Pokud se přihlásíš do kategorie HOBBY, ta kta se ještě dělí na dvě podskupiny, které jsou rozděleny podle věku. Zařazení podle věku se udělá automaticky, na základě vyplnění tvého data narození při registraci.

Kde můžu přespat?

V Brumově-Bylnici a okolí je množství ubytoven, které se dají lehce dohledat např. přes Google. Nejblíže Bikeparku je restaurace Topas, která poskytuje také ubytování. Revervaci ubytování ale doporučujeme dělat s předstihem, rychle totiž mizí místa.

Kde najdu harmonogram?

Harmonogram najdeš přímo tady, v informacích pro jezdce. Bude také vyvěšený na šem FB a IG. Pokud ho nikde nevidíš, ještě není vytvořený. Nicméně můžeš čekat obdobný jako minulý rok.

Na koho se můžu těšit?

Seznam registrovaných jezdců nalezneš v hlavním menu, pod Registrací --> Seznam jezdců. Jezdci postupně přibývají a ty nejzajímavější budeme taky přidávat na náš FB a IG. Proto neváhej, zaregistruj se co nejdřív, ať všichni víme, že se můžem těšit taky na tebe!

@bmxcharityjam

Kontakt do skateparku

Rybníky
Brumov-Bylnice 763 31
Česká republika

Email: erik.figar@gmail.com
Telefon: +420 739 453 369

Spojte se s námi