Všechny potřebné informace naleznte v tomto PDF dokumentu:

PDF DOKUMENT

FAQ - Nejčastější dotazy

Proč se mám registrovat online?

V první řadě tím získáš levnější startovné 130kč --> 80kč (startovné zahrnuje malé občerstvení a pitný režim na celý den). A za druhé nám tím pomůžeš získat přehled o tom, kolik jezdců má v plánu dorazit, abychom mohli vytvořit správně načasovaný harmonogram, a nedělat v něm přes den další zbytečné zmatky.

Jak bude probíhat závod dvojic?

Závod dvojic proběhne na konci pátečního programu. Předpokládaný začátek je v pátek 20:00. Dvojice nejsou nijak přiřazovány a přihlásit se tak může jakákoli dvojice jezdců. Hodnocena bude především kreativita a sladění dvojice. Prostor pro trénink dvojic bude hned po ukončení kvalifikace kategorie PRO. Registrace bude probíhat přímo na Charity Jamu X.

Co když mi není 18?

V případě, že ti není ještě 18 let a chceš se zúčastnit závodu, musíš sebou přinést vyplněnou přihlášku, kterou stáhneš zde. Přihláška musí být podepsána jedním z Tvých zákonných zástupců. Pokud se ale rozhodneš vyplnit přihlášku na místě, nezapomeň sebou vzít někoho, kdo ti to může podepsat. Nejlépe celou rodinu!.

Od kdy můžu trénovat?

Náš bikepark je otevřený celoročně a přijít se zhoupnout můžeš prakticky kdykoliv. Co se týče závodu, oficiální trénink bude zveřejněn v Harmonogramu, ale můžeš počítat více méně s celým sobotním a pátečním dopolednem. Trénovat můžeš přijet už ve čtvrtek, který je vyhrazen pro trénink na Charity Jam X. Celý park bude nachystaný, tak si ho můžeš najet.

Nevyznám se v kategoriích a nevím, kam se mám přihlásit

Kategorie jsou celkem 3. V zásadě jde o jednoduché rozdělení podle úrovně ježdění na dvě hlavní kategorie. PRO a HOBBY. jestli se cítíš nebo necítíš jet PRO skupinu je čistě na tobě, pro inspiraci doporučujeme mrknout do seznamu přihlášených jezdců, kde je uvedeno kdo je v jaké kategorii. Seznam jezdců najdeš v hlavním menu pod záložkou Registrace. Pokud se přihlásíš do kategorie HOBBY, ta kta se ještě dělí na dvě podskupiny, které jsou rozděleny podle věku. Zařazení podle věku se udělá automaticky, na základě vyplnění tvého data narození při registraci.

Kde můžu přespat?

V Brumově-Bylnici a okolí je množství ubytoven, které se dají lehce dohledat např. přes Google. Nejblíže Bikeparku je restaurace Topas, která poskytuje také ubytování. Revervaci ubytování ale doporučujeme dělat s předstihem, rychle totiž mizí místa. Pro jezdce, kteří si nestihli zarezervovat žádné ubytování máme přichystáno také stanové městečko. Pro rezervaci nás kontaktuj na email: erik.figar@gmail.com.

Kde najdu harmonogram?

Harmonogram najdeš přímo tady, v informacích pro jezdce. Bude také vyvěšený na šem FB a IG. Pokud ho nikde nevidíš, ještě není vytvořený. Ncméně základní informace o časovém rozvrhu najdeš už teď na plakátu. Záložka Charity Jam X v menu.

Na koho se můžu těšit?

Sleduj náš Instagram, kde postupně přidáváme potvrzené jezdce.

@bmxcharityjam

Kontakt do skateparku

Rybníky
Brumov-Bylnice 763 31
Česká republika

Email: erik.figar@gmail.com
Telefon: +420 739 453 369

Spojte se s námi